Lidl
Lidl

Kuchyňské bambusové prkénko

Platnost této nabídky vypršela!
199,00 Kč
Aktuální Kuchyňské bambusové prkénko z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Kuchyňské bambusové prkénko a využijte nejlevnější nabídky Kuchyňské bambusové prkénko za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 20 lis 2023 až 26 lis 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Lidl leták
non-favorite-icon favorite-icon

Lidl leták

Platné po 4 dní

Kuchyňské bambusové prkénko a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Kuchyňské bambusové prkénko je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Kuchyňské bambusové prkénko online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Kuchyňské bambusové prkénko speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Kuchyňské bambusové prkénko?"

Kdy je Kuchyňské bambusové prkénko v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Kuchyňské bambusové prkénko příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Kuchyňské bambusové prkénko.

Bude příští týden akční Kuchyňské bambusové prkénko?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Kuchyňské bambusové prkénko? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Kuchyňské bambusové prkénko

Kde můžu najít nejlevnější Kuchyňské bambusové prkénko?

Tato Kuchyňské bambusové prkénko je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Kuchyňské bambusové prkénko a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Kuchyňské prkénko, Legitim kuchyňské prkénko, bílá, 34x24 cm a Servírovací prkénko.

close-icon close-icon

Jaká je cena Kuchyňské bambusové prkénko v akci?

Cenu Kuchyňské bambusové prkénko najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Kuchyňské bambusové prkénko není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 04-12-2023 do 10-12-2023 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Kuchyňské bambusové prkénko v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Kuchyňské bambusové prkénko, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Kuchyňské bambusové prkénko, podívejte se na Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Kuchyňské prkénko, Legitim kuchyňské prkénko, bílá, 34x24 cm a Servírovací prkénko. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


close-icon close-icon

Je promo Kuchyňské bambusové prkénko dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Kuchyňské bambusové prkénko dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023.

close-icon close-icon

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Kuchyňské bambusové prkénko?

Akční nabídku Kuchyňské bambusové prkénko najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Kuchyňské bambusové prkénko?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Kuchyňské prkénko, Legitim kuchyňské prkénko, bílá, 34x24 cm nebo Servírovací prkénko.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Kuchyňské bambusové prkénko?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Kuchyňské bambusové prkénko vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 04-12-2023 do10-12-2023 nebo na webové stránky Lidl.

close-icon close-icon

Kromě Kuchyňské bambusové prkénko, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Kuchyňské bambusové prkénko široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Kuchyňské bambusové prkénko můžete najít také následující nabídky: Kuchyňské prkénko, Legitim kuchyňské prkénko, bílá, 34x24 cm a Servírovací prkénko. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu