Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba KB v Praha

Zde najdete všechny adresy KB a odpovídající otevírací dobu KB v Praha. Díky tomu budete vždy vědět, zda je KB ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Praha otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták KB v Praha a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o KB v Praha nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky KB.

Nejčastěji pokládané otázky o KB

Je KB obchod v Ostrava?

Prodejny KB najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu KB v Ostrava nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy KB v Ostrava. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Ostrava a najděte nejbližší prodejnu KB. Ujistěte se, že na stránce prodejny KB ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má KB v Ostrava právě otevřeno?

Obchod KB v Ostrava má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Ostrava.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku KB dostupné v Ostrava?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 27-11-2023 do 03-12-2023 platí ve vašem obchodě KB v Ostrava. Nejlepší nabídky v KB Ostrava jsou: nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba KB v Ostrava?

Aktuální otevírací dobu KB můžete snadno zjistit v Ostrava výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny KB.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší KB poloha v Ostrava?

KB má velmi zajímavé nabídky, například nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v KB v Ostrava. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna KB, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Ostrava.


Pokud se v Ostrava nenachází žádný obchod KB, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Bank.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba KB v neděli?

Otevírací doba KB v Ostrava se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna KB otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba KB během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

KB je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba KB může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách KB:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle KB doručuje v Ostrava?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku KB ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je KB vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky KB nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 27-11-2023 do 03-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu