Black Friday letáky od KB

Poslední aktualizace letáku : 25.09.23

Dočasně žádný leták store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog KB online?
36.130 lidí vás již předběhlo

Podobné obchody s nabídkami Black Friday

Akce a nabídky KB na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky KB na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od KB během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky KB! Přihlaste se nyní k odběru novinek KB, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích KB. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen KB najdete na webových stránkách KB.

Často kladené otázky k Black Friday od KB

Kdy začíná Black Friday v KB?

Letošní nabídky Black Friday v KB budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách KB. Leták KB platný od 25-09-2023 do 01-10-2023 je kompletně věnován Black Friday.

close-icon close-icon

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v KB?

Black Friday bude letos v KB velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


nabídka 1

nabídka 2

nabídka 3

close-icon close-icon

Kdy budou KB's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností KB co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách KB.

close-icon close-icon

KB Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 KB Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0