Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Kaufland v Tábor

Zde najdete všechny adresy Kaufland a odpovídající otevírací dobu Kaufland v Tábor. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Kaufland ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Tábor otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Kaufland v Tábor a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Kaufland v Tábor nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Kaufland.

Nejčastěji pokládané otázky o Kaufland

Je Kaufland obchod v Tábor?

Prodejny Kaufland najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Kaufland v Tábor nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Kaufland v Tábor. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Tábor a najděte nejbližší prodejnu Kaufland. Ujistěte se, že na stránce prodejny Kaufland ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Kaufland v Tábor právě otevřeno?

Obchod Kaufland v Tábor má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Tábor.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Kaufland dostupné v Tábor?

Nabídky tohoto týdne z Kaufland leták platné od 28-02-2024 do 05-03-2024 platí ve vašem obchodě Kaufland v Tábor. Nejlepší nabídky v Kaufland Tábor jsou: Taft lak, tužidlo, Šunková klobása a Vepřová panenská svíčková.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Kaufland v Tábor?

Aktuální otevírací dobu Kaufland můžete snadno zjistit v Tábor výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Kaufland.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Kaufland poloha v Tábor?

Kaufland má velmi zajímavé nabídky, například Taft lak, tužidlo, Šunková klobása a Vepřová panenská svíčková, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Kaufland v Tábor. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Kaufland, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Tábor.


Pokud se v Tábor nenachází žádný obchod Kaufland, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Supermarkety.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Kaufland v neděli?

Otevírací doba Kaufland v Tábor se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Kaufland otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Kaufland během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Kaufland je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Kaufland může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Kaufland:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Kaufland doručuje v Tábor?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Kaufland ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Kaufland vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Kaufland nebo si prohlédněte aktuální Kaufland leták, platný od 28-02-2024 do 05-03-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu