Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Kaufland v Blansko

Zde najdete všechny adresy Kaufland a odpovídající otevírací dobu Kaufland v Blansko. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Kaufland ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Blansko otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Kaufland v Blansko a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Kaufland v Blansko nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Kaufland.

Nejčastěji pokládané otázky o Kaufland

Je Kaufland obchod v Hradec Králové?

Prodejny Kaufland najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Kaufland v Hradec Králové nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Kaufland v Hradec Králové. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Hradec Králové a najděte nejbližší prodejnu Kaufland. Ujistěte se, že na stránce prodejny Kaufland ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Kaufland v Hradec Králové právě otevřeno?

Obchod Kaufland v Hradec Králové má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Hradec Králové.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Kaufland dostupné v Hradec Králové?

Nabídky tohoto týdne z Kaufland leták platné od 29-11-2023 do 05-12-2023 platí ve vašem obchodě Kaufland v Hradec Králové. Nejlepší nabídky v Kaufland Hradec Králové jsou: Vinařství ludwig prime line, Vepřová žebírka a Bref wc blok.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Kaufland v Hradec Králové?

Aktuální otevírací dobu Kaufland můžete snadno zjistit v Hradec Králové výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Kaufland.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Kaufland poloha v Hradec Králové?

Kaufland má velmi zajímavé nabídky, například Vinařství ludwig prime line, Vepřová žebírka a Bref wc blok, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Kaufland v Hradec Králové. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Kaufland, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Hradec Králové.


Pokud se v Hradec Králové nenachází žádný obchod Kaufland, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Supermarkety.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Kaufland v neděli?

Otevírací doba Kaufland v Hradec Králové se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Kaufland otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Kaufland během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Kaufland je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Kaufland může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Kaufland:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Kaufland doručuje v Hradec Králové?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Kaufland ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Kaufland vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Kaufland nebo si prohlédněte aktuální Kaufland leták, platný od 29-11-2023 do 05-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu