Palačinkovač

Platnost: 16 úno až 22 úno
Platnost této nabídky vypršela!
Ostatní si také prohlédli
Kaufland
Kaufland

Palačinkovač

Platnost této nabídky vypršela!
749,90 Kč
Aktuální Palačinkovač z Kaufland letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Palačinkovač a využijte nejlevnější nabídky Palačinkovač za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 16 úno až 22 úno
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Kaufland nebo na webových stránkách Kaufland.
Poslední aktualizace: 23.02.22
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Kaufland leták
Tip

Kaufland leták

Platné po 3 dní

Palačinkovač a online akce přímo z aktuálního letáku Kaufland

Tato Palačinkovač je nyní v prodeji v Kaufland. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Kaufland, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Palačinkovač online prostřednictvím webových stránek Kaufland nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Palačinkovač speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Kaufland příští týden akce na Palačinkovač?"

Kdy je Palačinkovač v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Palačinkovač příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Palačinkovač.

Bude příští týden akční Palačinkovač?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Palačinkovač? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Kaufland příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.