Kaufland
Kaufland

Linteo vlhčené ubrousky

Platnost této nabídky vypršela!
49,90 Kč
22,90 Kč
Aktuální Linteo vlhčené ubrousky z Kaufland letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Linteo vlhčené ubrousky a využijte nejlevnější nabídky Linteo vlhčené ubrousky za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 15 čvn až 21 čvn
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Kaufland nebo na webových stránkách Kaufland.
Poslední aktualizace: 22.06.22
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Kaufland leták

Kaufland leták

Platné po 2 dní

Linteo vlhčené ubrousky a online akce přímo z aktuálního letáku Kaufland

Tato Linteo vlhčené ubrousky je nyní v prodeji v Kaufland. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Kaufland, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Linteo vlhčené ubrousky online prostřednictvím webových stránek Kaufland nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Linteo vlhčené ubrousky speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Kaufland příští týden akce na Linteo vlhčené ubrousky?"

Kdy je Linteo vlhčené ubrousky v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Linteo vlhčené ubrousky příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Linteo vlhčené ubrousky.

Bude příští týden akční Linteo vlhčené ubrousky?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Linteo vlhčené ubrousky? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Kaufland příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.