Activia jogurt bílý

Platnost: 19 led až 25 led
Platnost této nabídky vypršela!
Ostatní si také prohlédli
Kaufland
Kaufland

Activia jogurt bílý

Platnost této nabídky vypršela!
12,90 Kč
Aktuální Activia jogurt bílý z Kaufland letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Activia jogurt bílý a využijte nejlevnější nabídky Activia jogurt bílý za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 19 led až 25 led
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Kaufland nebo na webových stránkách Kaufland.
Poslední aktualizace: 26.01.22
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Kaufland leták
Tip

Kaufland leták

Platné po 3 dní

Activia jogurt bílý a online akce přímo z aktuálního letáku Kaufland

Tato Activia jogurt bílý je nyní v prodeji v Kaufland. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Kaufland, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Activia jogurt bílý online prostřednictvím webových stránek Kaufland nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Activia jogurt bílý speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Kaufland příští týden akce na Activia jogurt bílý?"

Kdy je Activia jogurt bílý v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Activia jogurt bílý příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Activia jogurt bílý.

Bude příští týden akční Activia jogurt bílý?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Activia jogurt bílý? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Kaufland příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.