Letáky od Kasvo

Poslední aktualizace letáku: 01.06.22

Kasvo leták

Platnost: 1 čvn až 30 zář

Tento Kasvo leták plný nabídek je stále platný pro 92 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Kasvo a ušetřete při nákupu v Kasvo.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kasvo online?
57.156 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kasvo online?
47.938 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Kasvo

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Kasvo – CZ Nábytkář akční leták a nabídky 

Čeká vás rekonstrukce interiéru a hledáte inspiraci a kvalitní nábytek za příznivé ceny? Nechte se inspirovat tím, co přináší Kasvo – CZ Nábytkář akční leták a nabídky. Příjemný nákup nemusí být vždycky pouze na kamenných prodejnách. Užijte si online nákup na stránkách tohoto prodejce a vybírejte si jednoduše a pohodlně z vašeho domova. Produkty, které zde najdete, mají skvělou kvalitu, ale i ceny. Rozhodně se budete rádi vracet a CZ Nábytkář leták se stane vaším oblíbeným čtením. 


Jaký nábytek si nyní koupíte levně od Kasvo – CZ Nábytkář nábytek?

Jakou nabídku najdete v CZ nábytkář akční leták pro tento týden? Výrazné slevy na čalouněné postele, ale i nábytek z masivu pro ložnice, byste si rozhodně neměli nechat ujít. Nakupujte také šatní skříň, psací stůl, nebo třeba zahradní nábytek za pěkné slevy. Nemusíte běžet na pobočky, ale klidně si ověřit všechny rozměry, barvy a materiály ne webu CZ nábytkář. Prodej je zaměřený na pohodlí zákazníků a také na poskytování aktuálních trendů se slevou. Najdete zde tedy novinky z oblasti interiérového designu, pokud si přečtete magazín Kasvo – CZ Nábytkář. Vyzkoušejte něco nového a nechte se inspirovat krásným nábytkem, který promění váš domov.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Pokud se chystáte navštívit webové stránky www.kasvo.cz, pak rozhodně najdete také praktické infomace, jako je otevírací doba prodejen, nebo slevový kód pro nové zákazníky. Vyzkoušejte také program karta zákazníka, který umožňuje získat další výhody a sbírat body za vaše nákupy. Všechny letáky najdete jak na webu CZ nábytkář tak v prostředí naší aplikace Akčníleták. Ušetřete svůj čas a peníze a nakupujte online vysoce kvalitní nábytek, který vám vydrží dlouhá léta a bude vám dělat radost. Vaše konto a peněženka vám poděkují a vy si přitom užijete nákup a nový nábytek ve vašem domově.