Letáky od Kasa

Poslední aktualizace letáku: 29.06.22

Kasa leták

Platnost: 27 čvn až 27 zář

Tento Kasa leták plný nabídek je stále platný pro 89 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Kasa a ušetřete při nákupu v Kasa.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kasa online?
19.469 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kasa online?
47.243 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Kasa

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Kasa akční leták a nabídky 

Když přijde na vybavení vaší dílny, nebo třeba opravu kuchyně, je vždy dobré mít na výběr z několika možností. Kasa akční leták a nabídky vám přináší velký výběr, produkty za skvělé ceny, slevy a také speciální akce a nabídku, která se jen tak nevidí. Že vás nebaví nekonečně brouzdat po prodejnách? Kasa je se svým Ezopem velmi populární a je pro vás ideálním místem, pokud preferujete online nákup. Vyzkoušejte něco nového a projděte si stránky Kasa, určitě najdete to, co hledáte a budete spokojeni se svým nákupem. 


Co si aktuálně pořídíte u Kasa levněji?

Každý týden se v Kasa můžete těšit na něco nového a zlevněného. Akční letáky přinášejí novinky až k vám a pokud jste součástí programu karta zákazníka, můžete získávat další výhody. Pobočky Kasa sice nenajdete ve velkých městech, ale najdete zde výdejní a odběrová místa, kde si můžete své zboží jednoduše vyzvednout. Na co se zaměřuje prodej tento týden? Slevu získáte třeba na vrtačky, vysokotlaké čističe, pily, nebo třeba sekačky. Grily a vysavače listí jsou také ve slevě a na své si přijdete i v případě, že se chystáte zahájit bazénovou sezónu. Kromě techniky se u Kasa můžete těšit také na zahradní posezení, nástroje pro opravu vašeho dvorku, nebo třeba změnu barvy ve vašem obýváku. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Kde najdete prodejny? Jak už jsme si řekli, Kasa pracuje výhradně online, ale aplikace Kasa nebo webové stránky www.kasa.cz, vám usnadní nákup. Můžete použít také slevový kód, který získáte, pokud si stáhnete magazin Kasa, který přináší tipy a návody pro vaši zahradu a domácnost. Nemusíte se už obtěžovat zjišťováním toho, jaká je otevírací doba prodejen. Zůstaňte v pohodlí domova a můžete se klidně oddávat nerušenému nakupování. Pohodlně a odkudkoli vám Kasa přináší ty nejlepší ceny a výhodné nabídky, které vás potěší. Sledujte pravidelně její letáky na našem webu a buďte v obraze.