Letáky od Jena Nábytek

Poslední aktualizace letáku: 15.06.22

Jena Nábytek leták

Platnost: 15 čvn až 29 čvn

Tento Jena Nábytek leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Jena Nábytek a ušetřete při nákupu v Jena Nábytek.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Jena Nábytek online?
23.852 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Jena Nábytek online?
23.521 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Jena Nábytek

Jena nábytek akční leták a nabídky 

Máte rádi kvalitu za dobré ceny, velký výběr a produkty, které vydrží? Pak vás určitě osloví Jena nábytek akční leták a nabídky, které jako vždycky přinášejí to nejlepší pro váš domov a zahradu. Profesionální a přátelský personál každé pobočky vám vždy ochotně pomůže s výběrem zařízení do vašeho bytu, či domu, a kdo by chtěl ušetřit čas, může pro slevy vyrazit na stránky Jena, kde můžete udělat online nákup, nebo si třeba prohlédnout magazín tohoto obchodu, plný inspirativních interiérových designů. Vybírejte z mnoha stylů, dekorů a barev, které jsou v Jena leták aktuálně k dostání. 

.

Co si nyní pořídíte levněji v Jena nábytku?

Co najdete v Jena leták pro příští týden? Tentokrát se prodej zaměřuje na nábytek z masivu, například psací stoly pro vaši domácí kancelář. Abyste během práce udržovali zdraví svých zad, můžete si koupit také ergonomickou kancelářskou židli, na kterou nyní najdete slevu. Zboží najdete na všech prodejnách a s odvozem vaší nové šatní skříně nebo jejím smontováním vám mohou pomoci zaměstnanci Jena nábytku. Pokud se zapojíte do programu karta zákazníka, budete navíc za každý nákup sbírat body a můžete získávat další výhody. Užijte si příjemný nákup, který bude šetřit vaši peněženku. Až už hledáte zahradní nábytek, skříň nebo třeba nový koberec do předsíně, v Jena nábytku najdete vše, co potřebujete. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Prohlédněte si aktuální letáky, nebo se podívejte jaká je otevírací doba prodejen Jena nábytek, vše najdete přehledně, pokud si zobrazíte webové stránky www.jena-nabytek.cz. Využijte také slevový kód pro nové zákazníky a užijte si ještě lepší ceny na některé z prodejen v Praze, Brně nebo třeba v Olomouci. Pro všechny, kteří chtějí šetřit čas a vybírat si nábytek třeba po cestě autobusem, je tu také aplikace Jena nábytek, kde najdete online e-shop a aktuální nabídky.