Letáky od istyle

Poslední aktualizace letáku: 13.05.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog istyle online?
35.701 lidí vás již předběhlo

Nabídky na istyle

Istyle akční leták a nabídky 

Málokdo může říct, že ho nepotěší pěkné slevy, nebo výhodný nákup. To platí obzvláště, pokud se jedná o nákup značkové elektroniky, jako je Apple. Aktuální Istyle akční leták vám jako každý týden přináší ty nejžhavější nabídky na nákup a produkty, které jinde neseženete. Výhodné ceny, slevy a velký výběr produktů s garancí, zárukou a vysokou kvalitou. To je iStyle, obchod s produkty Apple, kde vždy najdete to, co hledáte a zkušený personál vám rád poradí s nákupem a výběrem chytrého telefonu, laptopu nebo třeba sluchátek. Podívejte se, co aktuálně nabízí tento obchod s elektronikou za akční ceny.  


Co si můžete výhodně pořídit v iStyle?

Pokud hledáte nový laptop, který bude spolehlivý, výkonný a zároveň se vám bude líbit jeho design, pak iStyle přináší velký výběr Apple laptopů. Vynikající nabídky můžete očekávat také na chytré telefony Apple, kde se iStyle neomezuje pouze na samotné iPhone telefony, ale také celé příslušenství, jako jsou kryty, pera, nebo držáky na telefon. Prodej probíhá také online, kdy na webu iStyle pořídíte výhodně tablety, nebo chytré hodinky. Navštivte některou z prodejen v Praze nebo dalších velkých českých městech a ušetřete na svém nákupu i díky programu karta zákazníka, který vám umožňuje sbírat další slevu a výhody za nákupy.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Pokud jste fanouškem e-shopů, máte možnost u iStyle provést online nákup, který zabere skutečně pouze pár minut. Ale v kamenných prodejnách iStyle vždy najdete tu nejlepší akční nabídku, proč je tedy nenavštívit osobně? Všechny informace, jako je otevírací doba každé pobočky, najdete, pokud si zobrazíte webové stránky www.istyle.cz. Ke stažení je také aplikace obchodu, která obsahuje aktuální letáky, nebo magazín s novinkami na trhu a přehledem chystaných produktů. Zkuste uplatnit také váš slevový kód, který získáte, pokud budete registrovaní jako zákazník a budete pravidelně nakupovat u iStyle.