Letáky od Iceland

Poslední aktualizace letáku: 29.03.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Iceland online?
56.580 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Iceland

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Iceland akční leták a týdenní nabídka 


Skočte si nakoupit do Icelandu a objevte nabídky pro tento týden. Jako vždycky se vám dostane těch nejlepších potravin a nakoupíte produkty nejvyšší kvality. Nákup bez stresu a zbytečného utrácení, jelikož pobočky Iceland mají příjemné prostředí a dbají na nízké ceny. Každý kdo má rád slevy si zde přijde na své. A co nabízí akční leták pro tento týden? 


Pojďme se podívat na nabídku, která je nesmírně pestrá jako vždycky. Milovníci zmrzliny se zaradují se slevou na tyto osvěžující, letní pochoutky, stejně jako ti, kteří milují tradiční české ovoce, například čerstvé maliny, nebo mrazen sušené ostružiny. Kromě toho si z nabídky Iceland na tento týden vyberou také milovníci mořských plodů, které se výborně hodí například na letní grilovačku. V akci je steak z tuňáka, nebo krevety, či losos a filety ze štiky. Akce a skvělé ceny najdete také pro pivo, víno, nebo kapsle do kávovaru. Pokud vám říká pane Iceland bonus karta, můžete ji využít pro nákup a získat další slevu. Akční letáky jsou platné pro všechny pobočky supermarketu, ať už chcete nakupovat v Praze, Mladé Boleslavi nebo Pardubicích, kde je všude stejná otevírací doba. 


Nákup v Iceland je vždy výhodný a můžete využít slevový kód, nebo věrnostní bonus kartu. Díky tomu si na svůj nákupní seznam můžete klidně přidat ještě více jídla a dobrot pro vaši rodinu. Prodej kvalitních potravin na každý den je pro hypermarket Iceland prioritou! Nákup ovšem nemusíte provést pouze návštěvou některé z prodejen. Akční letáky, nabídky a online nákup můžete provést, i pokud zavítáte na webové stránky www.iceland.cz, kde najdete i další informace, jako jsou recepty, magazín, slevový kód, nebo informace pro použití stravenky při placení na prodejnách. Kdo má rád moderní nákupy, určitě ocení také možnost stažení aplikace, kde je možné si prohlížet akční letáky a aktuální ceny. Buďte stále v obraze a využijte slev a informací, které si můžete přečíst online. Nikdy už vás tak nepřekvapí otevírací doba, nebo skončená akce.