Metaxa 5*

Platnost: 16 čvn až 22 čvn
Platnost této nabídky vypršela!
Globus
Globus

Metaxa 5*

Platnost této nabídky vypršela!
429,00 Kč
249,00 Kč
Aktuální Metaxa 5* z Globus letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Metaxa 5* a využijte nejlevnější nabídky Metaxa 5* za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 16 čvn až 22 čvn
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Globus nebo na webových stránkách Globus.
Poslední aktualizace: 23.06.22
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Globus leták

Globus leták

Platné po 16 dní

Metaxa 5* a online akce přímo z aktuálního letáku Globus

Tato Metaxa 5* je nyní v prodeji v Globus. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Globus, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Metaxa 5* online prostřednictvím webových stránek Globus nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Metaxa 5* speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Globus příští týden akce na Metaxa 5*?"

Kdy je Metaxa 5* v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Metaxa 5* příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Metaxa 5*.

Bude příští týden akční Metaxa 5*?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Metaxa 5*? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Globus příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.