Letáky od Electro World

Poslední aktualizace letáku: 30.06.22

Electro World leták

Platnost: 30 čvn až 27 čvc

Tento Electro World leták plný nabídek je stále platný pro 27 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Electro World a ušetřete při nákupu v Electro World.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Electro World online?
36.197 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Electro World online?
52.390 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Electro World

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Electro World akční leták a nabídky 

Není nic lepšího, než když víte, že na prodejnách určitého obchodu najdete přesně to, co jste viděli v letáku. Electro World akční leták a nabídky se vždy shodují a také na prodejnách najdete vždy příjemné a ochotné prodavače, kteří jsou připraveni vám odborně pomoci s nákupem. Nemusíte se bát, že by váš nákup byl zdlouhavý, protože prodej, kvalita a pohodlí zákazníků jsou v Electro World vždy na prvním místě. Zapomeňte na vysoké ceny, které najdete jinde. Tento obchod s elektrem pro vás má slevy, zajímavé produkty, ale také příjemné prostředí každé pobočky, efektivní e-shop, nebo přehledné letáky. 


Na jaké slevy se můžete těšit v Electro World tentokrát?

Jakou nabídku připravil, Electro World pro tento týden? Máte rádi kvalitní podívanou jako z kina i u vás doma? Můžete si pořídit chytrou televizi, projektor, nebo třeba notebook s vysokým rozlišením displeje. Pro milovníky dobrého jídla jsou v nabídce také trouby, kompaktní grily, nebo kuchyňské roboty. Slevu najdete i na spotřebiče, která vám pomáhají pečovat o váš vzhled, jako například fény, kulmy nebo žehličky na vlasy. Nový rok můžete zahájit ve zdravém životním stylu, ke kterému se vám budou hodit chytré hodinky, které měří vaši denní aktivitu nebo spánek. Kromě prodejen můžete navštívit také e-shop, kde je velmi snadné pořídit váš online nákup mrknutím oka. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Otevřete si webové stránky www.electroworld.cz a zapojte se do programu karta zákazníka. Budete pak dostávat speciální magazín, kde najdete mimo jiné i slevový kód a další praktické informace o nabízených spotřebičích. Prodejny najdete ve všech velkých městech, jako je Praha, Brno nebo Olomouc a potěšíme i milovníky chytrých telefonů, pro které je ke stažení zdarma aplikace Electro World. Podívejte se, jaká je otevírací doba k vám nejbližší prodejny a běžte si udělat radost něčím novým do vaší domácnosti.