Letáky od Dům barev

Poslední aktualizace letáku: 01.06.22

Dům barev leták

Platnost: 1 čvn až 30 čvn

Tento Dům barev leták plný nabídek je stále platný pro 6 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Dům barev a ušetřete při nákupu v Dům barev.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Dům barev online?
49.802 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Dům barev online?
23.668 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Dům barev

Dům barev akční leták a nabídky 

Nudí vás už interiér vašeho domu a chcete provést nějakou změnu? Co takhle vymalovat s kvalitními barvami a potřebami pro malování, které Dům barev akční leták a nabídky připravili pro všechny nadšence barevných tónů. Barva není pouze barva, ale vyjádření vašeho stylu, nálady a také dokáže být velmi praktická. Zkuste udělat online nákup a přesvědčte se sami, jaké produkty nabízí Dům barev. Rozhodně budete překvapeni celým příslušenstvím potřeb pro malování interiérů, exteriérů, nebo i kovů a dalších ploch. Pořiďte si své nástroje za skvělé ceny, ušetřete a udělejte si radost nákupem akční nabídky, kterou jen tak někde nenajdete.


Co si aktuálně nabízí Dům barev se slevou?

Pro tento týden si pro vás Dům barev připravil další slevy, které najdete jak na prodejnách, tak na internetu. Zkuste navštívit některé pobočky a nechte si poradit od zkušených zaměstnanců, kteří jsou vždy připraveni vám pomoci. Pokud máte zájem o další slevy, můžete se zeptat také na program Karta zákazníka, který vám pomůže sbírat body za vaše nákupy a zajistit si tak další slevu, nebo třeba poštovné zdarma. Akční letáky jsou doplněné také o magazín, kde najdete nabídku barev, nástrojů, ale také praktických rad, nebo hodnocení jednotlivých značek a jejich použití. Prodej laků, svrchních nátěrů, olejů, lazur, fasádních omítek a barev, nebo třeba lepidel, válečků a ředidel, nikdy nebyl snadnější a příjemnější. Užijte si svůj nákup s klidem a získejte kvalitní produkty za nízké ceny.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Pokud se rozhodnete pro návštěvu některé z prodejen v Praze, Brně nebo třeba Kyjově, pak se vám budou hodit informace, jako je otevírací doba. Všechny praktické záležitosti najdete, když zavítáte na webové stránky www.dumbarev.cz, kde si můžete dále nastudovat všechno od aplikace barvy, po její ošetření, výběr nebo třeba namíchání. Získejte také speciální slevový kód nebo se zapojte do sezónních akcí, které Dům barev pravidelně připravuje.