Letáky od COOP Centrum

Poslední aktualizace letáku: 13.04.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog COOP Centrum online?
52.823 lidí vás již předběhlo

Nabídky na COOP Centrum

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Coop centrum akční leták a nabídky

 

Akční leták Coop centrum vám i tento týden přináší novinky za akční ceny a velké slevy! Jakou nabídku má tento supermarket pro tento týden a na co se můžete těšit na vašich prodejnách?  

Nákup potravin u Coop centrum je vždycky radostí a příjemné prostředí každé pobočky způsobí, že se budete rádi vracet. Kromě toho si nákupní seznam můžete vždycky ještě rozšířit, protože prodej potravin a potřeb do vaší domácnosti za výhodné ceny je vždy prioritou. Pokud máte rádi dobré jídlo a rádi vaříte z čerstvých potravin, Coop centrum vás bude zásobovat surovinami od českých dodavatelů, které jsou vždy čerstvé a chutné. Kupte si maso, ryby, uzeniny nebo mléčné výrobky z českých farem a chovů. S Coopem máte vždy jistotu, co kupujete. Skvělé ceny v letáku najdete také pro vyloženě letní pochoutky, jako jsou zmrzlinové nanuky, nebo sladkosti pro vaše děti. Kdo by dál přednost nápojům jako je pivo nebo víno, také si přijde na své, a potěší vás i minerální vody za akční cenu. Nebojte se zaexperimentovat a vyzkoušet něco nového. Klidně se inspirujte a nahlédněte na magazín Coop centrum, kde najdete tipy na vaření, zavařování a nákupy.


Pokud se snažíte ušetřit při nakupování, Coop centrum vám zajistí další slevu, pokud se přihlásíte do zákaznického programu. Karta zákazníka tohoto hypermarketu vám pak přináší další výhody a navíc s ní můžete sbírat body a následně je proměňovat za pěkné ceny, nebo další slevy na nákup. Nabídky Coopu se vždy obměňují a určitě najdete i vaše oblíbené produkty. Zkuste navíc na pokladně použít k zaplacení stravenky a ušetřit tak ještě více.


Veškeré novinky z Coop Centrum, akční letáky, recepty, nebo slevový kód najdete, pokud si otevřete webové stránky www.coop.cz. Zde najdete také kompletní seznam prodejen, který nečítá pouze velká města, jako je Praha, ale i menší okresní města a vesnice. Pokud vás zajímá aplikace Coop centrum, nebo otevírací doba, či zda je možné provést online nákup, vše najdete na zmiňovaném webu.  Nakupujte s radostí a klidem v Coop centrum a ušetřete.