Letáky od CASARREDO

Poslední aktualizace letáku: 28.06.22

CASARREDO leták

Platnost: 28 čvn až 4 čvc

Tento CASARREDO leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od CASARREDO a ušetřete při nákupu v CASARREDO.

CASARREDO leták

Platnost: 23 bře až 31 čvc

Tento CASARREDO leták plný nabídek je stále platný pro 32 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od CASARREDO a ušetřete při nákupu v CASARREDO.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog CASARREDO online?
15.197 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog CASARREDO online?
39.735 lidí vás již předběhlo

Nabídky na CASARREDO

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Casarredo akční leták a nabídky 

Zařizování vašeho domova může být velmi zábavné a radostné, ale také přináší mnoho stresu. Jak se vyhnout problémům s výběrem a kvalitou vašeho domácího zařízení? Tak třeba tak, že si otevřete Casarredo akční leták a nabídky, kde se přesvědčíte o tom, že i prvotřídní produkty z kvalitních materiálů si můžete pořídit za příznivé ceny. Pravidelné slevy, online prodej, nebo například magazín, který vás může inspirovat interiérovým designem, to vše nabízí Casarredo leták a prodejny. Pojďme se nyní společně podívat, co aktuálně můžete koupit a a na co uplatnit slevu. 


Jaký nábytek najdete ve slevě tentokrát u Casarredo?

Jakou nabídku vám přináší v Casarredo leták pro příští týden? Tak například šatní skříně z masivu, které si můžete nechat na míru upravit anebo si vybrat z různých dekorů dřeva, tak aby nábytek zapadnul do vašeho interiéru. Pro všechny, kteří pracují z domova, se může hodit také kancelářská židle s ergonomicky tvarovanými zády, díky které už vás nebudou bolet záda ani po dlouhém sezení. Koupit si můžete levněji také psací stůl pro dětský pokoj, nebo třeba zahradní nábytek a zahájit tak sezónu venkovního posezení v novém. Pokud nechcete osobně navštívit některou z prodejen v Praze nebo Brně, pak můžete provést online nákup. Další výhody si zajistíte, pokud se přihlásíte do programu karta zákazníka, a budete sbírat body za nákupy. Ušetřete ještě víc díky Casarredo a neomezujte své požadavky na kvalitu a design. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Pokud si chcete pravidelně procházet letáky Casarredo, nebo vás zajímá, jakou otevírací dobu mají pobočky, pak doporučujeme navštívit webové stránky www.casarredo.cz, kde najdete všechny praktické informace pro váš pohodlný nákup bez stresu. Na stránkách můžete také uplatnit slevový kód, který je určený pro všechny nové zákazníky. Současně není k dispozici aplikace Casarredo, ale všechny letáky si můžete prohlížet na našem webu klidně z vašeho telefonu. Šetřete chytře a nakupujte kvalitní nábytek za skvělé ceny od Casarredo.