Letáky z Calzedonia v Ostrava

1 Lokality

Calzedonia leták

Platnost: 27 lis až 10 pro

Tento Calzedonia leták plný nabídek je stále platný pro 7 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Calzedonia a ušetřete při nákupu v Calzedonia.

Calzedonia leták

Platnost: 24 lis až 8 pro

Tento Calzedonia leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Calzedonia a ušetřete při nákupu v Calzedonia.

umístění Calzedonia v Ostrava

Calzedonia letáky
Calzedonia Jantarova 3344/4, oc nova karolina 70200 Ostrava
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Calzedonia v Ostrava

Zde najdete všechny adresy Calzedonia a odpovídající otevírací dobu Calzedonia v Ostrava. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Calzedonia ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Ostrava otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Calzedonia v Ostrava a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Calzedonia v Ostrava nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Calzedonia.

Nejčastěji pokládané otázky o Calzedonia

Je Calzedonia obchod v Ostrava?

Prodejny Calzedonia najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Calzedonia v Ostrava nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Calzedonia v Ostrava. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Ostrava a najděte nejbližší prodejnu Calzedonia. Ujistěte se, že na stránce prodejny Calzedonia ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Calzedonia v Ostrava právě otevřeno?

Obchod Calzedonia v Ostrava má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Ostrava.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Calzedonia dostupné v Ostrava?

Nabídky tohoto týdne z Calzedonia leták platné od 27-11-2023 do 10-12-2023 platí ve vašem obchodě Calzedonia v Ostrava. Nejlepší nabídky v Calzedonia Ostrava jsou: Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Calzedonia v Ostrava?

Aktuální otevírací dobu Calzedonia můžete snadno zjistit v Ostrava výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Calzedonia.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Calzedonia poloha v Ostrava?

Calzedonia má velmi zajímavé nabídky, například Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Calzedonia v Ostrava. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Calzedonia, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Ostrava.


Pokud se v Ostrava nenachází žádný obchod Calzedonia, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Calzedonia v neděli?

Otevírací doba Calzedonia v Ostrava se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Calzedonia otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Calzedonia během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Calzedonia je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Calzedonia může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Calzedonia:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Calzedonia doručuje v Ostrava?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Calzedonia ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Calzedonia vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Calzedonia nebo si prohlédněte aktuální Calzedonia leták, platný od 27-11-2023 do 10-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu