20 Calzedonia Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Calzedonia

Níže uvádíme přehled poboček 20 Calzedonia v České republice.

9 Města

Oblíbená města s pobočkou Calzedonia

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Calzedonia

Prohlédněte si všechny adresy Calzedonia a odpovídající otevírací dobu Calzedonia v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Calzedonia ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Calzedonia a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Calzedonia ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Calzedonia.

Nejčastěji pokládané otázky o Calzedonia

Je Calzedonia obchod v Ústí nad Labem?

Prodejny Calzedonia najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Calzedonia v Ústí nad Labem nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Calzedonia v Ústí nad Labem. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Ústí nad Labem a najděte nejbližší prodejnu Calzedonia. Ujistěte se, že na stránce prodejny Calzedonia ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Calzedonia v Ústí nad Labem právě otevřeno?

Obchod Calzedonia v Ústí nad Labem má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Ústí nad Labem.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Calzedonia dostupné v Ústí nad Labem?

Nabídky tohoto týdne z Calzedonia leták platné od 04-12-2023 do 10-12-2023 platí ve vašem obchodě Calzedonia v Ústí nad Labem. Nejlepší nabídky v Calzedonia Ústí nad Labem jsou: Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Calzedonia v Ústí nad Labem?

Aktuální otevírací dobu Calzedonia můžete snadno zjistit v Ústí nad Labem výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Calzedonia.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Calzedonia poloha v Ústí nad Labem?

Calzedonia má velmi zajímavé nabídky, například Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Calzedonia v Ústí nad Labem. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Calzedonia, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Ústí nad Labem.


Pokud se v Ústí nad Labem nenachází žádný obchod Calzedonia, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Calzedonia v neděli?

Otevírací doba Calzedonia v Ústí nad Labem se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Calzedonia otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Calzedonia během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Calzedonia je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Calzedonia může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Calzedonia:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Calzedonia doručuje v Ústí nad Labem?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Calzedonia ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Calzedonia vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Calzedonia nebo si prohlédněte aktuální Calzedonia leták, platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu