Otrivin

Platnost: 1 čvc až 31 srp
Platnost této nabídky vypršela!
Alphega Lékárna
Alphega Lékárna

Otrivin

Platnost této nabídky vypršela!
180,00 Kč
145,00 Kč
Aktuální nabídka Otrivin v Alphega Lékárna z letáku od 1-07 do 31-08. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Otrivin za nejlepší cenu.
Platnost: 1 čvc až 31 srp
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Alphega Lékárna nebo na webových stránkách Alphega Lékárna.
Poslední aktualizace: 01.09.21
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Alphega Lékárna leták

Alphega Lékárna leták

Platné po 6 dní

Otrivin a online akce přímo z aktuálního letáku Alphega Lékárna

Tato Otrivin je nyní v prodeji v Alphega Lékárna. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Alphega Lékárna, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Otrivin online prostřednictvím webových stránek Alphega Lékárna nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Otrivin speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Alphega Lékárna příští týden akce na Otrivin?"

Kdy je Otrivin v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Otrivin příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Otrivin.

Bude příští týden akční Otrivin?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Otrivin? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Alphega Lékárna příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.