Letáky od Alimpex

Poslední aktualizace letáku: 25.12.21

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Alimpex online?
30.134 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Alimpex

Alimpex akční leták a nabídky

 

Co nového vám přináší Alimpex akční leták pro tento týden? Spousta možností a super nabídky tohoto hypermarketu s potravinami, které zaujmou každého nadšence do kvalitních výrobků ze známých a prověřených zdrojů. Jaké produkty si přidat na nákupní seznam tentokrát?

 

V případě, že jste milovníkem mléčných výrobků a zmrzlin, pak jste u Alimpexu vždycky na správné adrese. Tento unikátní obchod, je také velkoobchodem a jeho prodejny najdete kromě internetu také ve velkých městech jako Praha, Brno, Zlín nebo České Budějovice. Kromě toho, že je seznam prodejen skutečně dlouhý, najdete v nich nabídku těch nejlepších značek, které se v České republice nacházejí. To můžete také čekat, pokud si otevřete letáky Alimpex, nebo se rozhodnete pro online nákup na jejich stránkách. Ceny jsou velmi přátelské a často se můžete těšit na slevy, nebo možnosti nákupu na stravenky. Prodej probíhá zcela s ohledem na potřeby zákazníka, proto svou slevu můžete vždycky nárokovat jak na pokladně, tak osobně na pobočce. Pobočky, stejně jako internetový obchod, jsou velmi přehledné a nemusíte se bát, že budete ztrácet váš drahocenný čas hledáním zboží v nepřehledné změti produktů. K nákupu vám postačí zákaznická karta Alimpex a kromě toho, můžete také odebírat magazín plný zajímavých tipů na nákupy, nebo aktuální nabídky. Připravte vaše jídlo ze surovin se špičkovou kvalitou, kde se nemusíte bát, zda se jedná o kvalitní český produkt. Vaše jídlo tak bude ještě o stupeň dokonalejší. Zkuste něco nového a vyhněte se nudnému supermarketu. Potraviny na vás čekají také u Alimpexu.

 

Pokud máte zájem, můžete navštívit webové stránky, kde najdete kromě praktických informací, jako je otevírací doba, také přehled nabízených značek, informace pro stažení aplikace Alimpex. Pro věrné zákazníky má tento obchod připravený také slevový kód. Proč tedy nevyužít skvělých nabídek z aktuálního letáku Alimpex a nevyzkoušet si například nějaké nové recepty s vaší rodinou.