Black Friday nabídky od Aliexpress

Zobrazit všechny nabídky zde

Black Friday letáky od Aliexpress

Poslední aktualizace letáku : 1/30/23

Aliexpress leták

Platnost: 30 Jan až 6 Feb

Tento Aliexpress leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Aliexpress a ušetřete při nákupu v Aliexpress.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Aliexpress online?
39.778 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Aliexpress online?
12.082 lidí vás již předběhlo

Akce a nabídky Aliexpress na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky Aliexpress na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od Aliexpress během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky Aliexpress! Přihlaste se nyní k odběru novinek Aliexpress, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích Aliexpress. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen Aliexpress najdete na webových stránkách Aliexpress.

Často kladené otázky k Black Friday od Aliexpress

Kdy začíná Black Friday v Aliexpress?

Letošní nabídky Black Friday v Aliexpress budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Aliexpress. Leták Aliexpress platný od 30-01-2023 do 06-02-2023 je kompletně věnován Black Friday.

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Aliexpress?

Black Friday bude letos v Aliexpress velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Herní konzole nintendo

Automatický kávovar delonghi

Kombinovaná chladnička samsung bílá

Kdy budou Aliexpress's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Aliexpress co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Aliexpress.

Aliexpress Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 Aliexpress Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0